Marmaris Kiralık Daireler Evler

2009 Yılı Temmuz Eylül Gonenc Emlak Raporu

Marmaris Emlak Sektörü ve kiralık evler

Marmaris kiralık daireler, 2009 Ekim kira fiyatları , kiralık gayrimenkuller. Marmaris kiralık ev,yazlık konut,fiyatları! Marmaris'de turizm sezonu son dönemini yaşıyor.

Ekim 2009 tarihi olarak kiralık ev fiyatları taban olarak 2+1 daireler için aylık 500-TL seviyesinde belirgin duruşunu devam ettiriyor. 3+1 evler için ise; alt seviye 650-TL.

Binaların yaşı,konumu mevkii bu fiyatların üzerine kademeli olarak artış yaparak çıkıyor. Kiralık ev için en çok talep gören mevkiler nereleri?Her zaman nerede ise geçerli olan, 2+1 daireler için, merkeze yakın ve sahil kuşağı ilgi görüyor.

Bunun nedeni, işyerlerinin okulların yoğun bulunduğu Marmaris merkez, Sarıana mevkilerinin ev-iş-okul mesafe yakınlığıdır. Sahil kuşağı ise tahmin edileceği üzere, yazlıkçılar, deniz tutkunlarının beklentilerine yanıt verme potansiyeline sahip oluşudur.

Bahçeli ev mevkii ve fiyatları?

Bahçeli ev, müstakil ev, ikiz villa gibi konutlar genellikle 3+1 olup, başlangıç fiyatı 750-TL'den başlamaktadır. Yeni olmayan, özel bahçeye sahip dubleks ev kira bedeli 850-900-TL 'dir.

Bu tip evler ise ancak Armutalan, İçmeler'de bulunmaktadır. Armutalan Camiavlu mevkii, Beldibi ev kiralama talebinin en düşük seviyede olması ile dikkat çekmektedir. Buna karşın Siteler mevkii, kiralık ev sunumunun az, talebin ise en yüksek olduğu mevkilerdir diyebiliriz. Köylerde müstakil ev için Selimiye emlak sektöründe sınırlı arz mevcutdur.

Marmaris'de ev kiralamak için en uygun dönem!

Son uçak 31 Ekim 2009 'da kalkar ve turizm sezonu Marmaris'de biter. 200-250.000 nüfus 30.000 yerleşik nüfusla sonbahar-kış dönemine başlar. İşyerleri, oteller kapanır. Hesap kitap görülür, Kasım 2009 ilk haftasından, mart-nisan 2010'a kadar yer değiştirmeler başlar. Her tip konut , işyeri bu dönemde kiralama sirkülasyonunu yaşar.

Mobilyalı evler ise 2010 mart-mayıs döneminde yüksek talep görür. Sonuç olarak; Şimdi ev kiralama dönemi başlıyor. Marmaris satılık emlak haberleri gayrimenkul fiyatları analizleri ilanlar hakkında bilgiler düzenli güncellenmektedir.

Marmaris Emlak Bulteni

Şirketimizin düzenli gayrimenkul sektörü ile ilgili analizler, haber ve yorumları yayınlamaktadır. Güncel fiyatlarla sunulan gayrimenkul bilgileri duyurulmaktadır. Yazılan makaleler yazarlarımızın değerledirmeleridir.

Satılık bildirilen emlakların fiyatları bilgileri gayrimenkul sahibine aitdir. Sitemizde, şirketimizin yayın organlarında, gayrimenkul ilanları, bilgileri, resimleri ücretsiz güncel düzenli yayınlanmaktadır.

Düzenli bilgilendirme yorum, analizleri Marmarisbox Bültenimizde yer almaktadır. Marmaris Emlak Bülteni, siz üyelerimize, üyelerimizin tavsiye ettiği Marmaris Severler'e ulaştırılmaktadır.

Marmaris kiralık daireler ve Marmarisbox Gonenc Emlak Marmariste kiralık evler ile satilik ev Beldibi Armutalan İcmeler gayrimenkul ilanları. Newsletter devamı olan Marmarisbox 01/Şubat/ 2008 günü yayına başlamıştır.