Marmaris Satılık Daire

İlan:716  Fiyatı: 600.000-TL

Marmaris Emlak Konut

Gönenç Emlak Şirketi Marmariste satılık daire ilanını gayrimenkul sektörüne duyurdu. Konut kredisi kullanılması mümkün olan daire, site içinde yer alır. Ulaşımı kolay olan konut, ana caddeye yakındır. Marmaris merkezde, okula, yat limanına, bankaların şubelerine, alışveriş merkezine, plaja, yakın mesafededir.

Üç katlı apartmanın, giriş üstü ikinci katında bulunan ev, gün boyur güneş görür. Apartman girişinde mermer merdivenler, dekoratif demirden kapı vardır. Dairenin girişinde antre, ferah salon, amerikan mutfak ve balkona çıkış vardır. Girişin sağ tarafında banyo bulunur. İki adet yatak odası kullanıma uygun yerleştirilmiştir. Marmariste satılık daire tadilat görmüş ve kiraya verilmiştir. Halen içinde kiracı vardır. Salondan çıkışı bulunan oldukça büyük teras balkon bulunmaktadır.

Ek ünite ile kullanışlı konum kazanılmıştır. Banyoda, tüm sistem yanında, armatürler, fayanslar,kullanılır durumdadır. Duş kabini yapılmıştır. Zeminde birici sınıf fayans tercih edilmiştir. Marmariste satılık daire randevu alınarak şirket yetkilisi tarafından gösterilir. Bu işlem Sanayi ve Ticaret Bakanlığı 2003/59 sayılı tebliği gereğince yapılır. Gayrimenkul gösterilir, hakkında bilgi verilir. Yapılan işlem; gösteren ile taşınmazı gören, bilgi alan arasında iki nüsha tutanak tanzim edilerek yapılır. Ücret alınmaz. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı 2003/59 numaralı tebliğ uygulanır.

Marmaris Emlak

 

27 yılı aşan süre üzerinde süredir Marmaris, Türkiye güney sahillerinde şirketimiz profesyonel danışmanlık hizmeti vermektedir. Bilgi Bankası niteliğindeki portföyümüz sürekli yenilenir.

Portföy üzerinden; Muğla çevresi gayrimenkul sektörü Gönenç Emlak Şirketi Marmariste satılık daire ilanı ve satılık kiralık ev villa yazlık konut köy evi bilgileri verilmektedir.Yeni kayıt edilen ilanlar sosyal medyada adımıza açılan hesaplardan duyurulmaktadır. İsteklerinizi sorularınızı bize ulaşınız sayfamızdan iletmeniz mümkündür. Danışmak kazandırır.

Marmaris Emlak Bülteni

 

Marmariste şirketimiz tarafında düzenli aralıklarla yayınladığı ilan, bilgi, analiz, rapor, duyurulara yer vermektedir. Portföy; şirketimiz Armutalan emlak ilanları, müstakil ev köy evi ile Marmariste kiralık daireler bilgileri sunmaktadır. 2008 yılından beri her üç ayda bir sektör hakkında değerlendirme yazıları arşiv sayfalarımızda izleyicilere açıktır. Link vermek, kaynak belirtmek şartıyla alıntı yapılabilir. Şirketimiz pazarlama bölümü tarafından sektöre sunulan satılık daire merkeze yakın mevkide bulunmaktadır. Bu ay için önemli fırsat olarak sunulan ev, şirketimiz tarından önerilmektedir. Konut kredisi kullanılabilir nitelikte ev tadilatla tamamen yenilenmiştir.

Lütfen slayt görünümünde ve fotoğrafların daha büyük görünmesi amacıyla resimlerden birisi üzerine tıklayınız.