Marmaris Emlak İlanları

İlan:451 Fiyatı:800.000-TL

Satılık ev Marmaris

Marmaris merkeze yakın nezih mevkiinde bulunan, ikiz villa. Geniş salon, üç adet yatak odası, banyo wc mutfak ve yola cepheli balkondan oluşan, iki katlı dubleksden oluşan değerli mülk.

Konut kredisine uygundur. Gün boyu güneş görür,ulaşımı kolay,alışveriş merkezine yakın satılık ev. Deprem yönetmeliğine uygun olarak inşaa edilmiştir.

Marmaris satılık ev yazlık konut

Randevu yer gösterilir. Alıcı, satıcının güvenli bir anlaşma için karşılıklı görüşmesi temin edilir.Konut kredisine uygun olan satılık ev tavsiye ettiğimiz emlaklardandır. Lütfen ilan hakkında daha çok bilgi, resim talebinizle bize ulaşınız.İlettiğiniz talep, sisteme kayıt edilir.

Aradığınız özelliklerde veye ona yakın niteliklerde yeni kayıt yapıldığında sistem uyarı göndererek size ulaşmamızı sağlar. Böylece yeni gelen size uygun gayrimenkuller hakkında bilgi edinme önceliğini kazanırsınız.

Bu kazancın avantajlarından yararlanınız. Şirketimiz 1994 yılından beri aktif olarak sektörde profesyonel danışmanlık hizmeti vermektedir. Bilgi birikim ve deneylerimizden yararlanmanız önerilir.

Marmarisbox Bulteni

şirketimizin düzenli gayrimenkul sektörü hakkında analizler, haber, yorumları yayınlamaktadır. Güncel fiyatlarla sunulan ilanların bilgileri duyurulmaktadır. Yazılan makaleler yazarlarımızın değerledirmeleridir.

Bildirilen emlakların fiyat, bilgileri bize ait olmadığından sorumluluk ilan sahibine aitdir. Sitemizde, şirketimizin yayın organlarında, ilanları resimleri ücretsiz yayınlanmaktadır. Güncel ilan bilgisi online yayındadır.

Gonenc Emlak Marmaris

Satılık ev ve satilik tazlik ev konut tipi gayrimenkul ilanları Marmarisbox Gonenc Emlak Bulteni güncel yayınlanmaktadır. Şirketimizin düzenli bilgilendirme yorum yazıları bültenimizde yer almaktadır.

Bültenimiz, siz üyelerimize üyelerimizin tavsiye ettiği Marmaris Severler'e ulaştırılmaktadır. Yazılarımız yorumlarınıza, eleştirilerinize açıktır.İstekleriniz doğrultusunda konuları gündeme taşıma imkanı vardır.Üyelikden yararlanınız. Bultenimize üye olunuz. Üyelik ücretsizdir.