Marmaris Emlak Haber

Türkiye, Muğla çevresi, Marmaris emlak piyasasından haberler artık şirketimizin yeni sitesiden sunuluyor. Ekonomi başlığından sektörümüze ili,şkin gelişmeler izlenebilir.  Marmaris emlak ve tuzirm bölümü daha genel olarak ele alınmaktadır.

Turizm sektörüne 45 adet sektörel grup katkı vermektedir.Gayrimenkul sektörüne yönelik eksende, sorun, gelişme,analiz, yayının ana konularıdır.

Marmaristen sektörel duyurular

Her türden etkilenme birleşik kaplar teorisi gibi yansımaktadır. Türkiye Muğla Marmaris emlak haber ve turizm dünyasından haberler Gonenc Emlak Şirketi yazarları ile sunulmaktadır.

Biz Kimiz?

 

01.01.1994 tarihinde kurularak faaliyete başlayan Gönenç Emlak Şirketi geleneksel usulleri rafa kaldırarak, yeni, modern tekniklerle çalışan gayrimenkel danışmanlık şirketidir. Aile şirketi kurucusu Kemal Gonenc, meslek olarak turizm sektöründe gelen ekonomist olarak kariyerini yapmıştır.

Çalıştığı alman şirketinin yetkilisi olarak Bodrum 'da yüzlerce konut kiralama deneyimi üzerine, ortağı ile 1992-1993 yılları arasında bir yıl francheising alarak Marmariste acentelik alarak emlak piyasasında çalıştı. Ardından, uzman ekiple kendi aile firmasını yönetimine başladı. Halen firmanın yöneticisidir.

Vizyonumuz?

 

İlkeler uyguladığınız sürece yolunuzu aydınlarır. Gücünüzdür.  Vizyonunuz amaçlarınıza ulaşmak için gerekli felsefenizdir. Bizim vizyonumuz belirleyen; bilgi, birikim, deneyim, dürüstlük bileşkesidir. Setördeki yerimizi tayin eden en önemli etmendir.

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyorsanız referanslarınızla itibar edinirsiniz. Unutmayalım ki; verilen hizmetin kalitesidir sizin değeriniz. Günlük, günü kurtarmaya yönelik iş yaşamında nereye kadar gidebilirsiniz? Stratejik düşünmeli, hedefleriniz olmalıdır. 

Neden haber sitesi?

 

Öncelikle beklenen bilgi paylaşımı. Emlakçılık firmasına ait, sadece ilanlara vyer veren site yerine, izleyicinin dikkatini çekerek, kendisinin de katkısının bulunacağı, paylaşacağı platformu tercih ettik. Evet butik site hedefliyoruz. Marmaris eksaeninde bilgileri paylaşmayı diliyoruz.

DMCA.com Protection Status