Marmaris Merkezde Kiralık Ofis

İlan:600  Kira:3.500-TL

Muğla Marmaris merkezde Sevgi Yolu üzerinde kiralık ofis iş yeri Gönenç Emlak tarafından kiraya verilecektir. Sigorta, mimarlık, teknik servis, muhasebe, vb. iş kolları için ideal büro. Tapu kaydında tescili iş yeri olarak yapılmıştır. Bu nedenle ruhsat alınması konusunda sorun bulunmamaktadır.

Kiralık İş Yeri

Dört katlı binanın ikinci katında bulunan ofis, bir oda, salon, banyo wc, ön mutfak olmak üzere 55m2'dir. Ayrıca, 40m2 teras balkon vardır. Ana yola değil arka cepheye bakan ofis, farklı tadilata uygundur.

Kiralama koşulları

 

Kira kontratı yıllık tanzim edilir. Her yıl sözleşme yenilenir. Ödeme, mülk sahibinin adına açılmış olan banka hesabına, yasa gereği ödenir. Ödemelerin gününde yapılması kontrat gereğidir. Stopaj vergisi kiracıya ait olup, kira tutarı nettir.

Elektrik, su abonelikleri kiracı adına yapılır. Abonelik giderleri kiracıya aittir. Bilindiği üzere kontratın sona ermesi ile abonelik gideri geri alınmaktadır. Kanunen üç aylık kira tutarı depozit talep edilebilmesine karşın, iş yeri sahibi, bir aylık kira tutarı oranında depozit istemektedir. Yasa gereği kira ödemeleri düzenli olarak, gününde mülk sahibi banka hesabına ödenir. Elden kira tutarını almak ve vermek yasaktır. Kira kontratı tarafların anlaşmsası üzerine TUİK tüketici oranı kadar her yıl aylık kiraya zam yapılarak uzatılır.  

Gönenç Emlak Şirketi

 

01.Ocak.1994 tarihinde Marmariste kuruldu. Ayni adresinde 25 yıl üzerinde ve halen aktif gayrimenkul danışmanlık hizmeti veren Marmarisin tek emlak firmssıyız.

Medya marketing, stratefik planlama, inbound gibi modern teknik ve yöntemler kullanarak gayrimenkul pazarlama ve satış süreci yönetimi yapıyoruz.

Türkiye güney turistik sahilleri gayrimenkul pazarlama hedef alanımızdır. Yüzlerce güncel ilan interaktif bilgi bankamız üzerinden piyasaya sürülmektedir. Emlakınızın hızlı ve değerinde satılması amaçlanıyor ise doğru adrestesiniz. 

Kiralamalar konusunda, ön görüşme yapılarak sunum gerçekleşir. Her kiracının bizde sorun olmaz ile başlayan sözlerini, yasal çerçeve içinde güvenceye alarak anlam kazanması inancındayız.

Makul, kabul edilebilir kefil olmadan, eşyalı konutlarda, yangın,hırsızlık için sigorta yapılmadan kontrat düzenleme işlemine başlamıyoruz. Her iki tarafın haklarını korumaya yönelik adaletli bir anlaşmanın yapılabilmesi için yönlenlendirme yapma nedenimiz, deneyimlerimizdir.

Kiralama işleminde, kiracı iyi çıkarsa allahtan, kötü ise emlakçı yüzünden deyimi Marmariste yaygındır.