İçmeler Satılık Ev Villa

İlan:408 Fiyatı:1.234.800-TL

Muğla Marmaris İçmeler satılık ev ve Marmaris satılık villa yazlık konut Gönenç Emlak bulteni Marmariste satılık evler gayrimenkul ilan bilgileri. İçmeler merkeze yakın vadi içinde orman, deniz manzaralı gayrimenkul olarak nezih mevkidedir. Güvenlik tesis edilmiş olan, istenirse alternatif seçimli mobilyalı, gün boyu güneş gören kaliteli malzeme, işçilikle inşaa edilmiş olan satılık villa.

Satılık Villa

Yüzme havuzu, tenis kortu, sauna, türk hamamı, araç parkı, havuz bar gibi sosyal aktivite imkanları sunulan sitede, yerli yabancı seçkin aileler ikamet etmektedir. İcmeler satilik ev, konut kredisine uygundur. Depreme dayanıklı olarak inşaa edilmiş olan prestiji yazlık konut araç ile plaja dört dakika mesafededir.

Marmaris

 

Randevu alınarak şirketimiz Marmaris Emlak ofis yetkilisi tarafından İcmeler satilik ev gösterilir. Alıcı, satıcının güvenli bir anlaşma gereği karşılıklı görüşmesi temin edilir. Satılık villa, bahçesi denize, alışveriş merkezine, okullara yakın olması nedeniyle tavsiye ettiğimiz emlakdır. Lütfen satılık villa hakkında daha çok bilgi ve resim istekleriniz için bize ulaşınız.

Marmaris Emlak Bülteni

 

Şirketimizin düzenli olarak gayrimenkul sektörü ile ilgili analizler, haber, yorumlar yayınlamaktadır. Güncel olarak özel fiyatlarla sunulan gayrimenkul bilgileri duyurulmaktadır. Yazılan makaleler yazarlarımızın değerledirmeleridir. Bildirilen gayrimenkul fiyatları, bilgileri bize ait olmadığından sorumluluk gayrimemkul sahibine yada ilanı gönderene aitdir.

Sitemizde, şirketimizin yayın organlarında, gayrimenkul ilanları, resimleri ücretsiz olarak yayınlanmaktadır. Güncellenen gayrimenkul bilgisi on-line yayındadır. Yazlık konutlar, Marmariste kiralık evler, taleplerinizi iletiniz. Marmaris Emlak Bülteni 2008 yılı başından itibaren üçer aylık analiz raporları yayınlar. Arsiv linkinde sayfaların tümü mevcutdur.

Şirketimizin düzenli bilgilendirme yorum, yazıları Emlak Bültenimizde yer almaktadır.Bültenimiz, siz üyelerimize üyelerimizin tavsiye ettiği Marmaris Severler'e ulaştırılmaktadır. Yazılarımız yorumlarınıza, eleştirilerinize açıktır.

İstekleriniz doğrultusunda konuları gündeme taşıma imkanı vardır. Muğla Marmaris İcmeler satilik ev ve Marmaris satılık villa yazlık konut Gönenç Emlak Bülteni Marmariste satılık evler gayrimenkul ilan bilgileri düzenli güncellenir. Satılık emlak Marmaris merkezde, Yat Limanı'na, okula, alışveriş merkezine yakın, önü açıklık, doğa manzaralıdır. Satılık dubleks daire girişleri ayrı, olan tapu tescilinde kat mülkiyeti olarak birlikte yapılmış olduğundan konut kredisi kullanımı mümkündür. Satışı birlikte, kullanımı ise; istenirse ayrı olabilir. Üst katda suit bulunmaktadır.

DMCA.com Protection Status