Gayrimenkul Pazarı

Teknolojik gelişmeleri yakından izleyen Gönenç Emlak Şirketi 27 yıldır devam ettirdiği çalışmalarını web sitesinden güncel bilgilerle veren bir kuruluştur. Marmaris satılık daireler, villa, turistik tesis, arsa, koy gibi gayrimenkul pazarı hakkında ayrıntılı zengin içerik ve resimlerle sitesinden görüntüler. Akıllı telefonlar ve tabletlerle masa üstü bilgisayarlardan izlenir. Sosyal medya hesaplarından duyuru haber analiz ve piyasa durumunu imar çalışmaları son durumunu sunarak paylaşır. Gayrimenkul pazarı yakından takip edilir. Kiralama konusunda şirket web sitesinden faydalanılabilir. İnbound Marketing ve stratejik pazarlama modelleri pazarlama çalışmalarında benimsenerek uygulanır.

Aranan Nitelikteki Gayrimenkullere Kolay Ulaşım

 

Sitede yer alan ilanlarla ilgilenen takipçiler şirket yetkilisine başvurduklarında güvenli ve kaliteli hizmet alabilir. Aradıkları özelliklerdeki ilanlara ulaşmaları mümkündür. Marmaris gayrimenkul pazarı ve çevresinde uzun yıllardır danışmanlık hizmeti veren firmanın bilgi bankasında her zaman satılık kiralık ilan seçenekleri bulunur. Aranılan özellikte bulunamayan taşınmazlar talep bildirildiğinde istek zamana yayılarak araştırılır. Fırsatlara ulaşma amacıyla öncelik edinme avantajı kazanılmış olur. Bugünün bilgi dünyasında haberleşme muhtelif araçlarla sağlanır. Artık her şey çok hızlıdır. Ticaret de bu hıza ayak uydurmuştur. Özellikle salgın koşullarında dijitalleşme gittikçe yaygınlaşmaktadır. Ofisten irtibat yüz yüze görüşme yerine mesaj, mail, telefon kullanımına yerini bırakmıştır.

Emlak Bülteni

 

Zaman zaman ortaya çıkan uygun fiyatlı yatırım olanakları konusunda bilgi almak isteyenler firma bültenine üye olabilir. Bültenler düzenli olarak üyelere gönderilir ve güncel yatırım fırsatları hakkında bilgi sunulur. Satılmak istenen ev, iş yeri, arsa, villa gibi taşınmazların satış ilanları web sitesinde ücretsiz olarak yayınlanır. İlanların verilmesi, güncellenmesi ve üyelik amacıyla ücret istenmez. Bülten 2008 yılından beri yayındadır. Her üç ayda bir yayınlanan piyasa analiz raporları arşiv kategorisinden üyelerle paylaşılmaktadır. Üyeler fırsatlardan öncelikle yararlanma hakkına sahiptir.

Gizlilik ve Etik Kuralları

 

Gönenç Emlak Şirketi önce etik davranmak ve müşteri memnuniyetini sağlamak gibi amaca yönelik çalışma öncelik ilkesidir. Yapılan müşteri görüşmesi ve bilgisi ticari gizlilik kapsamındadır. Ticari ve şahsi bilgi paylaşılmaz. Bu nedenle yapılan faaliyette alıcılar-satıcılarla aramızda yaşananlar üçüncü tarafa aktarılmaz. Ticaretin de imanın da gizli olması anlayışı esastır.

Marmaris Gayrimenkul Pazarı

 

Şirketin çalışma alanları Marmaris gayrimenkul pazarı kapsamında taşınmazların satış fiyat tespitlerinin yapılması da vardır. Bu konuda çalışmalar yasal gerekli yasal süreçleri tamamlanmış, devlet denetime tabi tarafsız lisanslı uzmanların hazırladığı raporlarla tespiti yapmaktadır. Bu sayede güvenilir sonuçlar ortaya çıkar. Elbette rayiç tespiti konusunda yerel danışmanlık firması olduğumuzdan taşınmazın ederi ve değeri konusunda görüşümüz reel piyasada geçerlidir. Konut kredisi talebi ile yapılan bu raporlarının reel piyasa değeri altında olabilmesini izliyoruz. Bu nedenle hukuki ve finansal platforma yönelik rapor sonuçları güncel piyasa değerleri açısından farklı olabilmektedir. Satıcının bize göre satış fiyatı konusunda reel piyasa fiyatlarına rağbet etmesi veya en azından ortalama alınması sağlıklı olacaktır. Alıcı mümkün olduğunca makul fiyatlı, satıcı ise değerinde ve hızlı satış isteği haklı ve doğrudur. Bu nedenle danışmak kazandırır diyoruz.

MARMARİSBOX

Resimleri büyütmek amacıyla lütfen fotoğrafın üzerine tıklayınız.

DMCA.com Protection Status