Daire Marmaris satılık ev

İlan:169 Fiyat 850.000-TL

Satılık daire ve Marmaris satılık ev fiyatları ile Marmarisbox Gönenç Emlak Bülteni gayrimenkul bilgileri veriliyor. Şirketimizin düzenli bilgilendirme yorum ve yazıları marmarisbox Bültenimizde yer almaktadır. Satilik daire ve Marmaris satılık ev fiyatlari ile Marmarisbox Gonenc Emlak Bülteni gayrimenkul bilgileri veriliyor.

Marmaris Satılık Ev

Bültenimiz, siz üyelerimize üyelerimizin tavsiye ettiği Marmaris sevdalılarına ulaştırılmaktadır. Yazılarımız yorumlarınıza, eleştirilerinize açıktır. İstekleriniz doğrultusunda konuları gündeme taşıma imkanı vardır.

Newsletter devamı olan Marmarisbox bülteni 01/Şubat/ 2008 günü yayına başlamıştır. Yararlanınız. Bilgi bankamız sürekli yenilenmektedir.Önerimiz doğru seçim  kazandırır.

Marmaris satılık Konut

 

Marmaris satılık daire,3 adet yatak odası bulunan konut.  İki ayrı girişe sahip, bağımsız iki daireden oluşan, çift banyo wc, masrafsız ve kalorifer sistemi yer alır. Tatil evi özelliklerini içeren Marmaris satilik daire gün boyu güneş görür. Yazlık konut ulaşımı kolay, alışveriş merkezine yakındır.

Marmaris satilik daire dubleks olup, denize, halk plajına sadece 100 metre uzaklıkta bulunmaktadır.Satılık gayrimenkul farklı kullanım amaçlarına uygundur.

Bir aile alt katı kullanırken, üst kat başka aile tarafından kullanılabilir. Veya bir kat kiraya verilerek bu şekilde gayrimenkulün düzenli gelir getirmesi temin edilir. Kiralık ev olarak üst kat ve alt kat kira getirisi sağlamış olur.

Gönenç Emlak

 

Marmaris satilik daire için randevu ile yer göstermemiz mümkündür. Alıcı talip olduğu taktirde satıcı ile karşılıklı görüşmesi temin edilecektir. Güvenli bir satış için yüz yüze görüşme her zaman zorunlu olduğu inancımızdır. Satilik daire hakkında daha fazla bilgi için lütfen ilgilendiğiniz emlak ilan no ile bize ulaşınız.

Marmarisbox Bulteni şirketimizin düzenli olarak emlak sektörü ile ilgili analizler, haber, ve yorumları yayınlamaktadır. Marmarisbox güncel olarak özel fiyatlarla sunulan emlak bilgileri duyurulmaktadır. Yazılan makaleler yazarlarımızındır.

Satılık olarak bildirilen emlakların fiyat, bilgileri şirketimize ait olmadığından sorumluluk mülk sahibine veya ilanı verene aitir. Kontrol edilen ilanlar sitemizde yayına verilir. Bilgilerin sağlıklı olmasına özen veriyoruz.

Web sitemizde, şirketimizin yayın organlarında, ilanlar ve resimler bülten tarafından ücretsiz olarak yayınlanmaktadır. Marmaris emlak dışında, Turunç, Beldibi, Armutalan bölgesi gayrimenkul bilgilerine yer verilmektedir. Gonencemlak.com.tr ise bölge dışında güney sahilleri satılık ev, gayrimenkul bilgileri sunar. Sitemizde güncel ilanlar yayındadır.

DMCA.com Protection Status