Marmaris Kiralık Yazlık

Ülkemizde muhteşem doğası, tertemiz plajları ve sahilleri ile tarihi güzellikleriyle Marmaris belkide dünyanın en güzel tatil yerlerinden biridir. Mugla Marmariste kiralık yazlık ev hakkında bilgiler Marmaris Gonenc emlak Şirketi tarafından paylaşılıyor.

Marmariste tatil

Antik kentler bakımından da çok zengin bir bölge olan Marmaris, Bybassios, Lorymai, Erine, Physkos, Cedrae, Saranda, Amos, Euthenna, Hydas antik kentleriyle derin tarihi kültürel öneme haiz bölge olduğu bilinir.

Marmariste mavi bayrak alarak ödül kazanan plajları başlı başına güzelliktedir . Özellikle, Uzunyalı Plajı, İçmeler, Boncuk Koyu, Cennet Adası, Turunç Halk Plajı, Sedir Adası, görülmesi gereken plajlar arasında yer almaktadır.

Marmaris aynı zamanda muhteşem koylara sahiptir. Önemli koylarımızdan Boncuk Koyu, Bördübet, Abdi Reis Koyu, Hisarönü, Amos Koyu, Kumlubük, Turunç,ve Selimiye, Ayın Koyu ile Kızkumu, koyları görülmesini tavsiye ettiğimiz doğal güzelliklerdir.

Marmarise gelmişken tarihi yerleri görmeden gitmeyiniz, Marmaris Müzesine giderek Roma ve Bizans dönemine ait eserleri ziyaret edebilirsiniz. Bu arada Halıcı Ahmet Urkay Müzesi ve Hafsa Sultan Kervansarayı görülmeye değer yerler arasındadır.

Marmariste spora ciddi önem verilir. Su kayağı, yelkencilik, sörf, plaj aktiviteleri voleybol halkta yankısını bulan etkinliklerdir. Turistik ilçe yöresel lezzetler sunmaktadır. keşkek, ekşili biber, yoğurtlama, sura, yedi baharlı balık, döş dolması, sebzeli çıntar kavurması tatmadan Marmaris'ten ayrılmanız eksik kalır. Özellikle türlü derde deva Marmaris balı ve turunç reçelinden mutlaka almalısınız.

Marmariste tatil yapmak isteğini bize göre doğru tercih. Fakat, otellerde kalmadan ev ortamında kalmak isteyebilirsiniz. Bu durumda kiralık mobilyalı konut tercih etmelisiniz.

Kiralık evler

 

Marmariste denize sıfır otel apart daire konaklaması ile tatiliniz için muhtelif seçenekleri değerlendirmek mümkündür. Plaja yakın konforlu yazlık Marmaris kiralık ev çeşitleri sayesinde tatiliniz sanki kendi evinizde gibi geçecek.

Ailenizle tatilinizi güven ortamında keyfini çıkartarak, gönlünüzce dinlenebilirsiniz. Marmarisin balayı çiftleri için giderek vazgeçilmez bir turizm kenti olduğunu belirtelim. Balayı çiftlerine temin edilen kiralık evler sayesinde, yeni evli çiftler kendilerini evlerinde hissederek tatilin keyfini yaşarlar.

Marmaris kiralık ev emlak konusunda Gonenc Emlak Şirketi ile irtibat kurabilir, bilgi alabilirsiniz. marmariste evi olanım yaşamı tatil olur..

Kaynak:  Marmariste emlak haberleri, Marmaris kiralık evler

Sektörden haberler için : Marmaris Haber

DMCA.com Protection Status

Resimleri büyütmek, slayt görünümünde izlemek amacıyla lütfen üzerine tıklayınız.