Marmaris Emlak Piyasası gelişiyor

Türkiye gayrimenkul sektörü dikkat çekici aktivite sarmalında gelişim gösteriyor. Milat kabul edilen büyük deprem sonrası yeni yönetmeliğe uygun yapılar inşa ediliyor. Depreme dayanıklı binalara piyasa olumlu refleks verdi.

Kentsel dönüşüm yaygınlaşarak uygulanıyor. Beninimsendiği görülüyor. Bu koşullarda Gonenc Emlakçılık Şirketi Mugla Marmaris emlak piyasası gelişiyor ve özellikle yeni konut satışları hareketli açıklaması yaptı.

Neden Marmaris

Yaklaşan yaz mevsimiyle turizm sezonu açıldı. İnsanlarımız deniz kum tatil gibi düşüncelere şimdiden daldı. Acaba bu yıl nereye gitsem nerede tatil yapsam nereleri keşfetsem diye araştırma yapıyorlar.

Oysa her şeyin  kolayı var. Tatil denince akla Marmaris gelir, geçmişin balıkçı kasabası artık turizm kenti oldu. Yerli yabancı tatilcilere ulaşım kolaylığı ve kaliteli hizmetiyle gelenlerin tekrar geldiği, hatta yerleştiği görülüyor.

Marmaris doğa, deniziyle ülkemizin saklı cennetlerindendir. Her ne kadar da tatil için en güzel yer olsa da en önemli olan isteklerinizin karşılanmasıdır. Bize göre denemenizde yarar olduğunu söylemek isteriz. Konaklama açısından oteller veya apartlar dışında seçenek olarak ev kiralama tercihiniz vardır.

Marmaris kiralık evleri de sizin için bir fırsat olabilir. Bulunduğunuz yerden çeşitli aktivitelere kolaylıkla gidebilirsiniz, bunda Marmaris Gonenc Emlak Şirketinin payı profesyonel destek sağlamaktadır. 

Marmaris emlak piyasaları da bize doğru adımı atmamızı sağlıyor. İstediğiniz fiyata uygun, kiralık evler bularak tatilin tadını çıkarabilirsiniz. Aslında yaşa boyu sürecek tatilin başlangıcı için kendinizi Marmariste yaşamak konusunda test edebilirsiniz.

Marmaris kiralık evleri fiyatları son yıllarda talebin yükselmesi konut arzının ise kronik  daralması nedeniyle sürekli artmaktadır. 2+1 daire kiraları 600-900-TL seviyelerine gelmesine karşın ciddi talep artışı devam etmektedir.  

Marmaris kiralık evleri deniz orman aroması doğayla iç içe  yaşayanlara huzurlu,sağlıklı ortam sunar. Tatilinize karar vermeden önce planlarınızın içinde Marmarisin de olmasını tavsiye ederiz.

Arazinin  yapısı gereği binalar çok yüksek ve büyük değil. Bu da Marmaris’in doğal siluetini korumasında önemlidir. Geçmişte yapılan yanlış uygulamalara karşın mevcut durumun korunması bile önemlidir. Kensel yapılaşma eski binaların yıkılarak yenilerinin yapılması ile sadece güvenlik değil, ayni zamanda ilçe estetik görünümünde iyileştirme sağlamıştır.

Gayrimenkul Piyası

 

Yatırımcılar için fırsatlar bölgemizde devam etmektedir. Eksen dısarıya yönelmiştir. Selimiye, Söğüt, Orhaniye, Hisarönü, Turunç arsa, arazi satışları konusunda öne çıktığını yapılan satış işlemleriyle göstermektedir.

Sonuç olarak; kendisine özgü özellikleri ile İlçemizin cazibe merkezi olduğu, tatilcilerin olduğu kadar, yatırımcıların da fokusladığı alanın kazandığı piyasaya sahiptir. Bu piyasanın gelişimini sürdürdüğünü duyurmuş olalım. 

Marmaris kiralık ev konusunda Gonenc Emlak Şirketi ile irtibat kurabilir, ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Marmariste evi olanım yaşamı ömür boyu tatil olur..

Kaynak: Marmariste emlak haberleri

Sektörden haberler için : Marmaris Haber

DMCA.com Protection Status

Resimleri büyütmek, slayt görünümünde izlemek amacıyla lütfen üzerine tıklayınız.