Konut Kredisi ile Marmariste satılık daire

Konut  Kredisi kullanımı faiz oranlarının düşmesi, ğeşinatların %25 seviyesinden %20'lere gerilemesi gibi etmenlerle yaygınlaşıyor. Marmaris Gonenc Emlak Şirketi Marmariste konut kredisi kullanımının gayrimenkul piyasasına dinamizm getirdiğini açıkladı. Önce banka Şubelerinden koşulları öğrenmek ardından kriterleri değerlendirmek gerekiyor.

Bize göre; optimum kredi kullanımında ödeme süresi 60 ay olmalıdır. İdeal olandır. Ancak, kullanıcı kendi maddi şartları içinde süreyi değerlendirecektir. Çünkü anlamı her ay ne kadar ödeme yapacağı önemlidir. Değerlendirmenizi yaptıktan, bankanızdan ön onay aldıktan sonra  sıra evi bulmaya geliyor. Bu konuda ihtiyaçlarınızı net belirlemek, seçimi doğru yapmak önemlidir.

 

Neden Marmaris

Türkiye Muğla’nın incisi Marmaris’te bu senede yoğun turist akını yaşanmaktadır. Mavi bayraklı denizi mükemmel doğasıyla insanları kendine hayran bırakan güzel tatil ilçesinde, yazları çok hareketli geçmektedir.

İnsanların akın akın geldikleri  güzel tatil şehrinde son derece lüks oteller hizmet vermektedir. Bunların yanı sıra Marmaris emlak fiyatları da çoğu tatil bölgesine göre uygun bir şekilde satılmakta, kiralanmaktadır.

Sizlerde her tatile geldiğinizde oteller ile uğraşmak yerine,  güzel ilçede kendinize ait  ev almak istemez misiniz? Marmaris satılık daire fiyatları ile diğer şehirlere kıyasla çok daha uygun konut bulunabilir.

Her yıl kısa süreli de olsa birkaç günlüğüne gelip  otele yerleşmek yerine kendinize ait olan daire ile dilediğiniz kadar uzun süre tatil yapma imkânı bulabilir, aileniz, akrabalarınız ile daha kalabalık  şekilde tatil keyfi yaşarsınız.

Marmaris satılık daire alarak tatilinizi istediğiniz zaman diliminde, istediğiniz uzunlukta, uygun bir şekilde kendi evinizde geçirip, tatiliniz bittikten sonra kiraya vererek yatırım aracına dönüştürebilirsiniz.

Bu sayede hem tatil yapıp hem de yatırım yapma imkânı bulacağınız Marmaris satılık daire alarak, sizlerde alırken kazanmanın avantajını yakalayın. Marmaris’te kiralık ev imkânı kısıtlı olduğundan eviniz hiç boş kalmaz. Yaz tatilleriniz dışındakısa süreli olarak kiraya verme imkânınız çok yüksektir. Böylelikle evinizden kira getirisi sağlayarak kendinize  kazanç elde ederek tatillerinizi bedavaya getirirsiniz.

Eşsiz tatil beldesine gelince belki de geri dönmek istemezsiniz. Muhteşem denizi, kumsalı, temiz havası ile sizleri kendisine hayran bırakacak olan Marmaris’te sizlerde  ev satın alarak buraya yerleşip hayatınızın geri kalanını  muhteşem doğa harikası ilçede geçirebilirsiniz.

Tercihlerin yönü

 

Marmaris’in her semtinde isteklerinize uygun özelliklerde daire bulma şansınız vardır. İsterseniz 1+1, 2+1, 3+1 daireler istediğiniz metre karede dayalı, mobilyalı veya boş konut,  Marmaris satılık daire bulabilirsiniz.

Sizin yapmanız gereken, güzel ilçeye gelmeye karar vermeniz geriye kalan her şeyi Marmaris satılık daire imkânları sunan emlak şirketi vasıtasıyla çözümlemektir.. Marmaris emlak fiyatları hakkında  bilgilere web sitemizden ulaşabilir, merkez ofisimizden irtibat kurabilirsiniz. Marmariste konut kredisi kullanım avantajlarından yararlanarak ev sahibi olabilirsiniz. Danışmak kazandırır.

Sektörden haberler için : Marmaris Haber

DMCA.com Protection Status

Resimleri büyütmek, slayt görünümünde izlemek amacıyla lütfen üzerine tıklayınız.