Emlak Yaşamında Burçlar

İnançlar sorgulanmaz. Biz de öyle yapıyoruz. İnsanların inançlarına saygı gösteriyoruz. Birbirinden ayrı görünse de fala bak falcıya inanma derler. Sitemizde ciddiyet yeterli. Gülümseme de olsun istedik. Muğla Marmaris Emlak Bulteni Marmarisbox emlak yaşamında burçlar yazısı ile dikkatleri ister inan ister inanma diyerek çekti. Burcunuza göre evinizi seçebilirsiniz. Marmaris Emlak Bulteni Marmarisbox en azından size uygun evler tanımı uygun mu bakınız. Kızmak yok.

İster inan İstersen inanma

Burçlara Göre Yaşayabilecekleri Evler

Koç-Burcu
Koç'lar yeni yerler yaşam kaynağı olsa da sıkılıp evlerine dönerler. Manzara ve her şeye yüksekte olabilecekleri  teras katında mutlu olabilirler. Manzaralı evi tercih ederler.

Boğa-Burcu
Aile bağlarına önem veren Boğa'lar tüm koşulda aile köklerine bağlı kalmak isterler. Onları o topraktan koparmayacak ev seçmeleri yerinde olur.  Ev dediğin dört duvar. Huzur olsun yeter.

İkizler-Burcu
Hareketli olan İkizler tam anlamıyla şehir insanıdır. İkizler, asla sıkıcı ortamlara dayanamazlar. Çevresiyle keyifli zaman geçirebilecekleri hareketli evi sevdiklerini belirtelim.

Yengeç-Burcu
Evde olmayı en çok önemseyen burç Yengeç dersek abartmış olmayız. Onlar daima aileleri,  sevdikleriyle huzur içinde yaşayabilecekleri huzurlu mekan arayışı içindedirler.

Aslan-Burcu
Lüks tutkunu Aslan, lüks villa tutkunudur. Havuz başında içeceğini yudumlarken ne kadar önemli biri olduğunu düşünerek mutlu olur. Liderlik özelliği bu konuda etkindir.

Başak-Burcu
Tertip, nizam, intizam düzen insanı Başak, dağınık, düzensiz,  uygunsuz ortamlara asla dayanamaz. Genellikle doğa ve yaşamın birbiriyle uyumlu olduğu, Marmaris gibi sakin şehirde yaşamak ister. Seçicidir, zor beğenir.

Terazi-Burcu
Terazi'leri baştan çıkartan şey önem verdikleri görsellik olmuştur. Yalnızlıktan hiç hoşlanmadıklarından yanlarında sürekli hayatın güzelliklerini paylaşabilecekleri dostlar görmek isterler.

Akrep-Burcu
Akrep, ilginç, sıra dışı, ilging şeylere karşı merak duyar. Doğayla güzel bağlar kuran Akrep doğan güneşle bile mutlu olur. Fazla lüks evler bulsa da romantik  çadır hayatına hayır demezler.

Yay-Burcu
Yay'lar hayatı canlı yaşamayı, gezmeyi,  eğlenmeyi çok sever. Sıcak ortamda, şömine başında, ahşap evde dostlarıyla güzel  sohbete dalmayı çok sever. İş yaşamında başarılı olduklarından sosyal yaşamları hareketlidir.

Oğlak-Burcu
Oğlak'lar doğayla içli dışlı olacakları yerleri olabildiğine severler. Doğaya tutkularını tatmin edecek göl, orman manzaralı ahşap dağ evinde hiç sıkılmadan ömür geçirebilirler. Marmaris dağ tatil evleri onlara tutkudur.

Kova-Burcu
Kendileriyle  barışık  Kova'lar farklı insanlarla anlaşabilirler. Akılcı olduklarından yönlerini gösterecek girdikleri ortamlarda rahatlıkla yaşayabilirler. Lüks evde yaşamak kadar, doğa içinde villa arasında tercih yapmaz. Koşullarına uygun evi seçer.

Balık-Burcu
Balık, aşırı kalabalıktan kaçar. Onun yaşamı tamamen sakinlik üzerine kuruludur. Şehirlerin beton yapılarından uzaklaşıp soluğu yalıda, ya da onu dinlendirecek deniz manzaralı  evde alır.

Gonenc Emlak

Şirketimiz Marmariste satılık ev villa tatil evi ya da yatırım amaçlı gayrimenkul arayışlarında işinizi şansa bırakmaz. Şans faktörünü inkar etmiyoruz. Ancak; biliçli yapılmaış seçimlerin ardında, araştırma, bilgi, analiz etkenleri yer alır. Sonuçlar bu birikimler üzerinde yükselir. Gözü kapalı yola çıkanlar, cahil cesareti gösterenler araştırmadan, incelemeden karar verenler, kötü şansa yorabilir. Fakat şans adına onu yanlış yere koymayalım. %95 bölü %5 olarak yanılsama payı bırakalım. Eh bakalım falımıza halimiz nedir? Burcumuz ne der? Kalsın bir tarafta. Pusulanız doğru bilgi olsun. 

DMCA.com Protection Status