Beldibi Satılık Ev Villa Daire

İlan:606 Fiyat:Satılmıştır

Marmaris satilik ev ve Beldibi satılık ev villa daire yazlık konut ilanları Marmarisbox Gonenc Emlak Bulteni ilan bilgileri. Şirketimizin düzenli bilgilendirme yorum, yazıları Emlak Bültenimizde yer almaktadır.

Bültenimiz, siz üyelerimize, üyelerimizin tavsiye ettiği Marmarisi Sevenler'e ulaştırılmaktadır. Yazılarımız yorumlarınıza, eleştirilerinize açıktır. İstekleriniz doğrultusunda konuları gündeme taşıma imkanı vardır.

Fiyatların merkezde, sahile yakın yerlerde oldukça yükselmesine karşı Beldibinde makul fiyat etiketlerinin göreceli olarak daha makul olması cazibe oluşturdu. Yakın zamanlara kadar köy statüsünde bulunan Beldibinin belediye konumuna geçmesi, beldenin hızla gelişimini sağladı.

Muğla Büyük Şehir Belediyelik kapsamına girince durum değişti. Artık; Marmarise bağlı mahalle konumunda. Ancak, yaşanan 20-25 yılık süreçte, Beldibinin kabuk değiştirdiğini, hızla geliştiğini görüyoruz. Bahçeli evler arayanlar, çok katlı apartman görüntüsünden uzak ormanla yan yana doğa içinde yaşamayı arayanlar tercih yönü bu mahalleyi işaret ediyor.

Satılık Ev

Muğla Marmaris Beldibi satılık emlak merkeze yakın, üç katlı apartmanın üçüncü katında bulunan, masrafsı, amerikan tarzı mutfağa sahip, üç tarafı açık, geniş balkonları olan, güneş gören, ulaşımı kolay , üç yatak odasına sahip dubleks daire özelliğine sahipdir.

Konut kredisi kriterlerine uygun olan gayrimenkul yeni deprem yönetmeliğine uygun inşa edilmiştir. Poryföyümüzde Beldibi yanısıra Armutalan, İcmeler, Turunc ve çevre köylerde satışa çıkarılan gayrimenkul ilanları da bulunmaktadır. Özellikle Selimiye Köyü revaçtadır.

Kayıtlı emlaklar içinde aradığınız özelliklere sahip ilan bulamadığınız taktirde lütfen isteğinizi iletiniz. Size uygun nitelikte yeni satışa çıkarılan ya da kiralık ilanları için bilgi edinme önceliğiniz böylelikle mümkün olacaktır.

Bu avantajdan yararlanmanız önerilir. Sosyal medya üzerinden bizi takip edebilirsiniz. 1994 yılından beri aktif olarak profesyonel danışmanlık hizmetimiz sürmektedir. Deneyimlerimizden, birikimlerimizden yararlanmak kazandırır.

Yazlık Konut

 

Şirket ofisinden Randevu alınarak gayrimenkul yönetmelik gereği tutanak tanzim edilerek gösterilir. Yer gösterme için ücret alınmaz. Alıcı, satıcının güvenli anlaşma için karşılıklı görüşmesi temin edilir.

Konut kredisine uygun satılık ev kullanışlı dizaynı, cazip fiyatı tavsiye ettiğimiz emlakdır. Lütfen satılık emlak hakkında daha çok bilgi , resim isterseniz bize ulaşınız. Marmariste kiralık daireler ve yazlık konut villa isteklerinizi de iletebilirsiniz.

Marmarisbox Bulteni

 

Şirketimizin düzenli emlak sektörü hakkında analizler, haber, yorumlar yayınlamaktadır. Güncel fiyatlarla sunulan gayrimenkul bilgileri duyurulmaktadır. Yazılan makaleler yazarlarımızın değerledirmeleridir.

Emlakların fiyatları, bilgileri bize ait olmadığından sorumluluk ilan sahibine aitdir. Sitemizde, şirketimizin yayın organlarında, ilanları, resimleri ücretsiz yayınlanmaktadır. Güncel gayrimenkul bilgileri yayındadır.

DMCA.com Protection Status