Beldibi Emlak Satılık Ev Daire

İlan:694  Fiyat:490.000-TL

Marmaris Beldibi emlak ilanları Marmarisbox Gönenç Emlak Bulteni tarafından güncellenerek yayınlanmaktadır. Şirketimiz mümkün olduğunca detaylı ve doğru bilgi sunarak ulaştığımız kitleye seçenekler vermeyi düşünmektedir.

Herhangi bir karar verebilmek için bilgi alt yapısı gerekmektedir. Doğru bir kararın verilebilmesi ise sağlıklı bilgiye sahip olmaktan geçer. Bu nedenle pusulanız doğru bilgi olsun sloganı ayni zamanda vizyonumuzun geregidir.

Satilik Ev

Marmarisden 6km mesadede Beldibi merkezde yola cepheli üç katlı binanın üçüncü katında dubleks daire Gönenç Emlak şirketi tarafından satışa çıkarıldı. Konut kredisi koşullarını tamamiyle karşılayan özellikler sahip ev kat mülkiyeti tesis edilmiştir.

Beş yaşındaki eve girişte çelik kapı, antre, wc, kapalı mutfak, geniş salon, kullanışlı balkon bulunur. Islak zeminler fayans,salon laminant parke, pencereler ısıcam olarak birinci sınıf malzeme kullanılmıştır.

Üst kata çıkıldığında, üç yatak odası, banyo wc vardır. Üç tarafı açık olduğundan daire gün boyu güneş almaktadır. Dolmuş durağına 30m mesafede olduğundan ulaşım konusunda sorun bulunmamaktadır. Evde kiracı yaşadığından getirisi bulunduğu için yatırım amacına yönelik değerlendirilebilir. Satış fiyatı görüşülür.

Satışa sunulan evin randevu alınaraki şirket yetkilisi tarafından gösterilmesi mümkündür. T.C.Sanayi ve Ticaret Bakanlığı'nın 2003 yılında tebliğine uygun olarak yer gösterme tutanağı ile bilgi verilir, yer gösterilir.

Tebliğ gereği bu işlem için ücret alınmaz. Evi beğenen talipler ile gayrimenkul sahibi karşılıklı görüşmesi tarafımızdan temin edilir. Güvenli alışveriş gereği yüz yüze alıcı satıcı görüşmesi gereklidir.

20 yıl üzerinde zamanı aşarak aktif profesyonel danışmanlık hizmetini sürdüren şirketimiz, dürüstük, deneyim, birikim bileşkesi olarak sektörde öncü niteliğiyle yer almıştır.

Mugla Beldibi emlak ve satılık ev daire ilanları ile Marmaris satilik ev villa yazlık konut bilgileri Marmarisbox Gonenc Emlak Bulteni yayınlamaktadır. Düzenli güncellenen portföyü Beldibi emlak güncel ilanları yanısıra Marmaris satılık ev ve Marmariste kiralık evler ile satilik ev bilgileri sunmaktadır.

Beldibi Emlak Sektörü

Çevresi ormanla çevrili Beldibinde satılık konut talebi son yıllarda artış göstermektedir. Eski binaların yıkılarak yerine yenilerinin yapılmasıyla dönüşüm süreci yaşanmaktadır. Bu süreç yapıların kalitesini artırmakta, yaşanan gelişim talep cazibesini pozitif etkilemiştir.

Kat adedinin sınırlı tutulması, mümkün olduğunca yapılaşma yoğunluğunu önlemeye, doğa ile uyum göstermesine yönelikdir.Marmarise bağlı köy statüsünde bulunan Beldibinin; Belediye konumuna geçmesi, gelişmeyi hızlandırmıştır.

30 Mart 2014 seçimleri ardından yasa ile Belediye konumu ortadan kalkmış ve tekrar Marmaris Belediyesine bu kez mahalle olarak bağlanmıştır. Muğla Büyük Şehir Belediyesi olduğundan, Marmaris Belediyesi daha güçlü olması ile hizmet kalitesi ve yoğunluğunu arttıracağı beklentisi oluşmuştur.

Yaşanan tüm gelişmeler Beldibi Emlak sektörü içim önem taşımaktadır. Çünkü bina ne kadar güzel olursa olsun, çevre, yollar, kamu alanları, parklar yanısıra sosyal yaşam lokasyona değer katar.Gayrimenkul değerini belileyen parametrelerin en önemlilerinden birisi lolasyondur. Bu nedenle sektör tüm gelişmeleri değerlendirerek etiketlemektedir.

DMCA.com Protection Status