Marmaris Kiralık Evler Marmarisbox

2012 Yılı Nisan Haziran Gonenc Emlak Raporu

Marmaris kiralık daireler

Marmaris Emlak Sektörü ikinci üç aylık yazımız satılık daireler ve fiyatları olarak gelen talepler nedeniyle ele alınmıştır. Yeni turizm sezonu, her yıl olduğu gibi bu aylarda başlar. Nisan ayında, işyerlerini sezona hazırlamak için gelenlerin sayısında artış gözlenir.

Özellikle, dükkanlar, lokantalar her semtde görülür biçimde tadilat, tamirat ile yoğunluk gösterir. Mayıs Haziran artık yeni yıl turizm sezonunun en hareketli dönemidir.

İşte satılık daire talebinde kımıldama her yıl bu aylarda görülür. Yerli yabancı turistler, Marmaris'i beğenen tatilciler yılın diğer aylarına göre daha dikkat çeken istek oluştururlar.

Yabancılar daha çok yeni yapılmış ve sahile yakın yazlık evleri tercih ederken, yerli tatilciler 2+1 küçük daireleri, emekli veya benzeri konumdakiler 3+1 daha büyük evleri terch etmektedirler,

Satılık daire fiyatları son birkaç yıldır fazla değişmemiştir. Kriz öncesi pırıltılı satış dönemi gerilerde kaldı. Fiyatlar düşmemesine karşın satışlar da artmadı. Sahile, merkeze yakın 2+1 yeni daire fiyatları 180-220.000-TL fiyatla alıcı bulurken, 3+1 dairelerde 230-350.000-TL fiyatlar dikkat çekti.

İkinci el satılık daire fiyatları doğrudan bina yaşı, metraj. lokasyon konumuna göre belirlenmektedir. En ucuz daire 80-90.000 aralığından başlamakta, Beş ila 10 yaş arasında sorunsuz daire için 125-130.000-TL den itibaren fiyatlar başlamaktadır.

Marmarisbox Bulteni

Şirketimizin düzenli sektör hakkında analizler, haber, yorumları yayınlamaktadır. Güncel fiyatlarla sunulan ilan bilgileri duyurulmaktadır. Yazılan makaleler yazarlarımızın değerledirmeleridir. Satılık, kiralık sunulan emlaklarınfiyatları bilgileri ilan sahibine aitdir.

Sitemizde, şirketimizin yayın organlarında, ilanlar, bilgileri, resimleri ücretsiz güncel düzenli yayınlanmaktadır. Portföyümüzden Mugla Marmaris satılık daire kiralık ev konut tipi gayrimenkul ilanları sunulmaktadır.Şirketimizin düzenli bilgilendirme yorum, analizleri Marmarisbox Bültenimizde yer almaktadır.

Marmariste kiralık evler ile çevresinde kiralık satılık emlak ilanları hakkında gayrimenkul bilgileri ve Marmarisbox Gonenc Emlak bulteni sunulmaktadır. Yazılarımız yorum, önerileriniz, eleştirilerinize açıktır. İstekleriniz doğrultusunda konuları gündeme taşıma imkanı vardır. Düzenli yenilenen Marmarisbox 01/Şubat/2008 günü yayına başlamıştır.