Marmaris Emlak Firsatları

2013 Yılı Nisan Haziran Gonenc Emlak Raporları

Fırsatlar bitmez

Sektörümüzde yaz aylarında fiyatlarda yükselmenin, buna mukabil taleplerin cılızda olsa yükseldiği görülmekedir. Özellikle tatilciler yazlık ev konusunda beklenti oluşturmaktadır. Fırsat anlamındaki satılık emlaklar genellikle 1+1 veya 2+1 sahile yakın ya da deniz manzaralı uygun fiyatlı konutların olduğu söylenebilir.

Fırsat olarak önerdiğimiz emlaklar genellikle fiyat açısından çok uygun veya lokasyon açısından bulunması zor konutların örneğin deniz manzaralı dairelerin oluşturduğu gayrimenkullerdir. Yatırım açısından değerli potansiyel olarak pirim yapma özelliğine sahip gayrimenkulleri de fırsatlar içinde değerlendirebiliriz.

Marmaris’te satılık daire olarak 2+1 yeni konut yaklaşık olarak 180-250 000TL aralığındadır. Yasal herhangi bir pürüzü olmayan böyle bir daire 150000 TL satış fiyatıyla sunuluyorsa fırsattır. Ancak deniz manzaralı yeni 300 000 TL fiyatlı daire de fırsattır.

645 m2 arsa içinde 9 yatak odalı rezidans 2 000 000 TL fiyatla satışa sunuluyorsa, bulunması güç emlak olduğundan fırsat olarak değerlendiriyoruz. Yazımızın başlığında belirttiğimiz gibi; fırsatların bitmediği söylenebilir.

14 000 m2 henüz imar gelmemiş Marmaris’e yakın, yatırım ve prim potansiyeli yüksek fiyat açısından uygun arsa da fırsatlar kapsamı içerisindedir. Özet olarak gerçek piyasa değeri altında, iyi lokasyonda bulunan ve yatırım değerine sahip emlaklar da bu statü içinde değerlendirilirler.

1994 yılında Marmaris Ticaret Odası ile aynı tarihte kurulan Gonenc Emlak Ltd.Sti. resmi sitesinde yüzlerce ilanı sunmaktadır.Bu ilanların içerisinden yukarıda belirtilen özelliklere sahip üç ilanı seçilerek ana sayfada fırsat olarak yayınlanır.

Bu işlem her gün yenilenerek dönüşümlü olarak yeni satılık fırsatları olarak sunulur. Mugla Marmaris emlak firsatlari ve satilik kiralik gayrimenkul bilgileri ile emlak ilanlaru marmarisbox Gonenc Emlak listelemektedir. Satılık emlak fırsatlarına resmi sitemizden ulaşabilirsiniz.

Marmarisbox Bulteni

Şirketimizin düzenli sektör hakkında analizler, haber, yorumları yayınlamaktadır. Marmaris ilanları ile satılık daire yazlik konut gayrimenkul bilgileri ve Marmarisbox bülteni tarafından Marmariste satılık otel fiyatları veriliyor.Düzenli olarak yenilenen portföyümüzden seçilen satilik kiralık Marmaris ve çevresi gayrimenkul ilanları yayınlanmaktadır.

Ayrıca izlediğiniz arsiv sayfalarında her üç ayda bir olmak üzere 2008 yılından beri güncel değerlendirmelere yer verilen raporlar sunulmaktadır.Uygun fiyatlarla önemli lokasyonda yeni kayıt edilen ilanlar öncelikle üyelerimize duyurulmaktadır. Ücretsiz üyelik avantajından yararlanınız.