Armutalanda Satılık Arsa Marmaris

İlan:138 Fiyatı:300.000-USD

Muğla Marmaris satilik arsalar ve Armutalanda satılık arsa ile gayrimenkul bilgileri Gonenc Emlak Bülteni ilanları yayınlanmaktadır. Şirketimizin düzenli olarak ilan bilgileri güncellenmektedir. Özellikle imarlı arsalar ile villa inşaatına uygun emlaklar ilanları sunulmaktadır. Marmarisbox Bulteni için üye olunuz. Üyelik ücretsizdir. Avantajlarından yararlanınız.

Armutalan

Marmaris Armutalanda satılık arsa net parsel ve yola cephelidir. Orman manzaralı olan parsel %25 imarlıdır. 107m2 tabana oturan iki katlı konut inşaatına uygundur. Uygulama planı gereği yoldan beş metre, yan komşulardan 3m be arka bahçe h/2 olarak belirlenmiştir.

Dolmuş güzergahının bulunduğu cadde ve durağa yaklaşık 200m mesafede kolay ulaşıma sahipdir. Parselim yola sıfır konumdan itibaren meyilli olup kod farkı değerlendirme olabilir.

Çatı yapma zorunluluğu vardır. İnşaat ruhsatı Belediye tarafından verilmektedir.Randevu alınarak Gonenc Emlak Ofisinden yetkili aracılığı ile parselin yerinde gösterilmesi mümkündür.

Armutalanda satılık arsa dışında,konut imarlı arsalar ilanlarımızda yer almaktadır.Ayrıca; satilik arsa ile birlikte Marmarisde kiralık daire ve Marmarisde kiralık evler ile kiralık ev ilanları sayfalarımızda güncellenerek yayınlanmaktadır.

Satilik arsa

22 yıldan beri profesyonel gayrimenkul danışmanlığı hizmeti vermekteyiz. Marmaris Emlak dışında köylerde şubemiz Selimiye Emlak satilik arsa alternatif ilanlar yer almaktadır. Mevcut imar yüzdeleri, merkezde 30, Camiavlu mevkiinde 20-25 vb olarak görülmektedir.

İmar süreci tamamlanmıştır. 1/1000'lik haritalar tamamlanmış ve uygulama gerçekleşmiştir. Önümüzdeki süreç Armutalan için Marmarisde yaşanan renovasyon döneminini aynisidir. Çünkü, artık satışa sunulan son satilik arsa parsellerinden sonra yapılacak olan, eski binaların yıkılarak yenilerinin yapılmasından ibaret olacaktır.

Son kayıt edilen ilan bilgilerinin size ulaştırılmasını istiyorsanız bize ulaşın sayfamızdan e-mail adresinizi iletmeniz yeterlidir. Sosyal medya üzerindeki hesaplarımızdan bizi izlemeniz mümkündür. Talebinizi bırakırsanız size özel uygun paket sunum yapma olanağından yararlanabilirsiniz. Pusulanız doğru bilgi olsun.

Gonenc Emlak

Marmarisbox Bulteni şirketimizin sürekli yenilenen ilanları, her üç ayda bir olmak üzere sektöre yönelik analiz raporları yayınlamaktadır. 2008 yılından beri her üç ayda bir günümüze Marmaris Emlak piyasası hakkında sunum mevcutdur. Bu sayfalara Arşiv sayfalarımızda ulaşmanın mümkündür.

Hizmet Konularımız

• Expertizlik Hizmeti • Gayrimenkul Danışmanlığı • Tapu takip işleri,Yer tesbiti, Kat Mülkiyeti tesis işleri • Parselasyon,halihazır harita,imar durum belgesi • Kira kontratı, satış protokolü, fizibilite raporu hazırlamak.

DMCA.com Protection Status