Armutalan Satılık Daireler

İlan:708 Fiyatı:600.000-TL

Armutalanda Daire


Komple restorasyonla yenilenen yaz kış yaşanılır konut, üç katlı binanın ikinci katında bulunmaktadır. Yola çift taraftan cepheli apartmanın, park tarafına bakan önü açıklıktır.

Lüks daire, girişte otomat, diyafon sistemi, daire girişinde ise çelik kapı ile güvenlik tesis edilmiştir. Dairenin salondan, yatak odasından çıkışı bulunan iki geniş balkonu vardır.

Daire zemini parke, ıslak zeminler ise; birinci sınıf fayans yapılmıştır. Duvarlar saten, kartonpiyer, pencereler pen serisinden, ısı cam özelliklerine sahiptir.

Amerikan mutfak ankastre, banyo wc vitra ve duşakabin olup, dairede karorifer sistemi vardır. Ayrıca; salon, yatak odaları klimalıdır. Yeni boya yapılan ev tatil evi konumundadır.

Armutalan da ana caddeye 30 metre mesafede olduğundan ulaşımı kolaydır. Yaz kış her on beş dakika aralıklarla periyodik olarak dolmuş geçtiğinden ulaşım avantajlıdır.

Okula, markete yakın olan ev park yanında bulunduğundan özellikle çocuklu aileler için evin mevkii ideal konumdadır.

Apartman bahçesi müsterek kullanım alanı olduğu için giderleri aidat ile karşılanmaktadır. Her zaman temiz ve bakımlı olan bahçe sınırlarında duvar, üstü dekoratif demir, aydınlatma ile donatılmıştır.

Kat mülkiyeti tesis edilmiştir. Evin satış fiyatı sahip olduğu özelliklere göre piyasa rayic değerlerine göre makul olduğundan şirketimiz tarafımızdan önerilmektedir.

Gönenç Emlak

Şirketimiz 26 yıl üzerinde süredir Mugla çevresi ile birlikte köylerde Selimiye emlak sektörüne propesyonel danışmanlık hizmeti vermektedir. Deneyimlerimizden yararlanmanız size kazandırır. 

Sadece Marmariste satılık daire, Marmariste satılık ev ilanları değil, ayni zamanda villa imarlı arsa tipi gayrimenkuller portföyümüzde yer almaktadır.

Portföyümüzde; Gonenc Emlak Marmaris şirketi satılık daire Armutalan ilanları, satışa çıkarılan Marmariste satılık ev bilgileri düzenli güncellenerek verilmektedir.

Son kayıt ettiğimiz ilanlar sosyal medya hesaplarımızdan ayni gün içerisinde duyurulmaktadır.Ücretsiz üyelik karşılığı ulaşacağınız emlak bülteni sektör haberlerini yayınşlamaktadır.

Marmarisbox Bulteni

şirketimiz tarafında düzenli aralıklarla yayınladığı ilan, bilgi, analiz, rapor, duyurulara yer vermektedir. Portföy; Gonenc Emlak Marmaris şirketi Armutalan emlak ilanları, müstakil ev köy evi ile Marmariste kiralık daireler billeri sunmaktadır. 

2008 yılından beri her üç ayda bir sektör hakkında değerlendirme yazıları arşiv sayfalarımızda izleyicilere açıktır. Link vermek, kaynak belirtmek şartıyla alıntı yapılabilir.

Şirketimiz pazarlama bölümü tarafından sektöre sunulan satılık daire Armutalan merkeze yakın mevkide bulunmaktadır. Bu ay için önemli fırsat olarak değerlendilen ev, şirketimiztarından önerilmektedir. Konut kredisi kullanılabilir nitelikte ev tadilatla tamamen yenilenmiştir.

DMCA.com Protection Status